Зробити закордонний паспорт швидко й недорого | Ціна | Київ, Дніпро, Харків, Львів, Одеса, Запоріжжя

Київ

вул. Тарасівська 3
kyiv@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Дніпро

вул. Старокозацька 10
dp_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Запоріжжя

пр. Соборний 216
zp_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Харків

вул. Сумська 77/79
kh_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Закордонний паспорт

Туристична компанія AVENTOUR надає інформаційно-консультаційні послуги з оформлення біометричних закордонних паспортів. Ми врахуємо Ваші побажання – забезпечимо отримання нового біометричного закордонного паспорта у необхідні терміни та оперативно проведемо запис на фотографування, що, у свою чергу, дозволить уникнути тяжкого очікування у черзі.

Заказать загранпаспорт

Закордонний паспорт
3.8 (76.3%) 27 Голос[ов]
Оформленння біометричного закордонного паспорту (з чіпом)* за 30 робочих днів3500 грн.
  за 7 робочих днів------
Список необхідних документів:
- паспорт громадянина України (оригінал + копії); - старий закордонний паспорт (якщо є) (оригінал + 1 копія першої сторінки); - ідентифікаційний код (оригінал + 2 копії); - свідоцтво про зміну ПІБ (якщо є).  

Оформленння закордонного паспорту громадянам до 16 років:

Оформленння біометричного закордонного паспорту  для дітей30 робочих днів3500 грн.
   

Необхідні документи для оформлення закордонного паспорту громадянам до 16 років:

  

-  копія громадянських паспортів обох батьків (1,2 і прописка);

  - копія ІПН дитини (не обов'язково);

  - свідоцтво про народження оригінал;

  - Заява від обох батьків написана від руки;

  - довідка з ЖЕКу;

* 3 фото 3,5х4,5 см на матовій основі, не меньше 80% обличчя;

** 1 фото 10х15 см на матовій основі, не меньше 80% обличчя (якщо дитині не виповнилося 5 років)

**  необхідно уточнити у представника туристичної компанії AVENTOUR необхідність надання фотографій дитини на момент подачі документів.

Термін дії закордонного паспорту для громадян старше 16-ти років  - 10 років, для дітей до 16-ти токів - 4 роки

Якщо термін дії Вашого закордонного паспорта закінчується менш ніж через 6 місяців, після повернення з поїздки, то для виїзду за кордон необхідний новий паспорт. При співпраці з нашою компанією оформлення біометричного закордонного паспорта буде для Вас приємною та короткою процедурою. Вам лише необхідно буде в зазначений час бути в ОВІРі для фотографування і в обумовлений термін отримати вже оформлений біометричний закордонний паспорт! У Вас завжди є можливість розпочати оформлення паспорта самостійно, однак ми зможемо полегшити цей процес і зробити його більш комфортним!  
ПРОЦЕС ОФОРМЛЕННЯ ЗАКОРДОННОГО ПАСПОРТУ ПРОХОДИТЬ У ТРИ ЕТАПИ:  
Подача документів і оплата оформлення
В назначений час приїхати на фотографування і сдачу біометричних даних
Отримання готового закордонного паспорта
Коли все оплачено і є весь пакет документів — приходимо на подачу документів у ОВІР, причому варто прийти заздалегідь до відкриття, інакше можна не встигнути потрапити на прийом до кінця прийомного часу. Т.к. охочих оформити закордонний паспорт з кожним роком збільшується, а ОВІРів більше не стає — утворюються великі черги.

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь до менеджерів нашої компанії.

* - розмір оплати за послуги з надання організаційно-консультаційних послуг паспортно-візового характеру 

оформить загранпаспорт в Киеве быстро и не дорого, сделать загранпаспорт в Киеве

Вид услугСрок оформленияСтоимость грн.
Оформлення біометричного закордонного паспорту (з чіпом)* 4 місяці2600 грн.
 30 днів3000 грн.
Список необхідних документів  
- паспорт громадянина України (оригінал + копії 1,2 ст. і прописки);
- старий закордонний паспорт (якщо є) (оригінал + 1 копія першої сторінки); - идентифікаційний код (оригінал + 2 копії); - свідоцтво про зміну ПІБ (якщо є).  
Оформлення закордонного паспорту громадянам до 16 років:
 
Вид услугСрок оформленияСтоимость грн.
Діти до 16-ти років*4 місяці 2600
30 днів 3000
   

Необхідні документи для оформлення закордонного паспорту громадянам до 16 років:

  - громадянський паспорт 1-го з батьків + особиста присутність одного з батьків;

  - копія ІПН дитини (не обов'язково);

  - свідоцтво про народження оригінал;

  - довідка з ЖЕКу;

**1 фото 10х15 см на матовій основі, не меньше 80% обличчя (якщо дитині не виповнилося 5 років)

**  необхідно уточнити у представника туристичної компанії AVENTOUR необхідність надання фотографій дитини на момент подачі документів.

Термін дії закордонного паспорту для громадян старше 16-ти років  - 10 років, для дітей до 16-ти років - 4 роки

  Якщо термін дії Вашого закордонного паспорта закінчується менш ніж через 6 місяців, після повернення з поїздки, то для виїзду за кордон необхідний новий паспорт. При співпраці з нашою компанією оформлення біометричного закордонного паспорта/закордонного паспорта буде для Вас приємною та короткою процедурою. Вам лише необхідно буде в зазначений час бути в ОВІРі для фотографування і в обумовлений термін отримати вже оформлений біометричний закордонний паспорт! У Вас завжди є можливість розпочати оформлення паспорта самостійно, однак ми зможемо полегшити цей процес і зробити його більш комфортним!

 

ПРОЦЕС ОФОРМЛЕННЯ ЗАКОРДОННОГО ПАСПОРТУ ПРОХОДИТЬ У ТРИ ЕТАПИ:  
Подача документів та оплата оформлення
В назначений час приїхати на фотографування і сдачу біометричних даних
Отримання готового закордонного паспорту
   

Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до менеджерів нашої компанії.

*  розмір оплати за надання організаційно-консультаційних послуг паспортно-візового характеру 

оформить срочный загранпаспорт  в Днепре быстро и не дорого

 
 

Впровадження біометричних паспортів (офіційна назва документа – паспорт громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм) — це крок України до безвізового режиму з країнами. Євросоюзу.

     

Біометричний паспорт для громадян України

     
  Біометричні паспорти в Україні почали видавати із січня 2015 року. Зовнішній вигляд українського біометричного паспорт майже нічим не відрізняється від його аналога без вбудованого електронного чіпа. Це державний документ, що має форму книжки, що складається з 32 сторінок, в обкладинку вбудовано електронний чіп, на який записується інформація про власника (дані паспорта, оцифроване зображення особи, оцифрований підпис та відбитки вказівних пальців). Про наявність чіпа свідчить позначка на обкладинці паспорта. Хто не хоче залишати відбитки пальців, можна оформити паспорт без чіпа. Так, є два варіанти документа: паспорт із чіпом - біометричний та без чіпа.

Для отримання біометричного паспорта необхідні такі документи:

Внутрішній паспорт громадянина України (оригінал та дві копії) Ідентифікаційний код (оригінал та одна копія) Якщо закордонний паспорт оформляється не вперше, можна або здати його, або залишити. Наприклад, якщо в старим записана робоча віза. Щодо довідки з військкомату для оформлення закордонного паспорта вона не потрібна.

Процедура отримання біометричного паспорта

у міграційну службу слід прийти особисто; Необхідно мати із собою квитанцію про оплату держмита. Реквізити беруться до Міграційної служби; на спеціальному бланку в МС необхідно заповнити заяву; фотографування дома; сканування відбитків пальців; підпис на електронний планшет.

Отримання дитячого біометричного паспорта

Якщо раніше можна було вписати дані про дітей та вклеїти фото у закордонний паспорт, то у біометричний паспорт цього не можна. На дитину доведеться оформляти окремий дитячий біометричний паспорт. Для неповнолітніх на строк дії 4 роки. Відбитки пальців зніматимуть із 12 років за згодою батьків. Документи для отримання дитячого біометричного паспорта: свідоцтво про народження дитини (оригінал + 1 копія) внутрішні паспорти обох батьків (оригінал + 2 копії з кожного)

Які переваги зараз дає біометричний паспорт

Переваг у нинішній ситуації небагато: Швидке проходження прикордонного контролю. Дані не потрібно вносити вручну з паспорта до бази даних. Захист паспорта від використання його чужою особою, особливо при перетині кордону, у разі втрати документа його власником. Хочемо звернути увагу на те, що біометричний паспорт не дає право на безвізовий в'їзд до країн ЄС. між Україною та Європейським Союзом поки що не запроваджено безвізовий режим, і біометричний паспорт лише одне вимога, виконана Україною, тому наявність нових паспортів не дає права на перетин кордону до ЄС без візи. З використанням біометричних паспортів дія звичайних закордонів триває до закінчення терміну дії, та міняти їх, немає потреби! Рядок дії біометричних паспортів 10 років, як у звичайного закордонного паспорта.

Хто може отримати біометричний паспорт в Україні

Отримати біометричний паспорт можуть лише громадяни України. Українці з подвійним громадянством, у тому жителі Криму, які отримали паспорти РФ, не зможуть оформити біометричний документ. До другого лютого посольства Шенгену не видавали візи за біометричними паспортами, тому що не мали у бланк українського біометричного паспорта. На даний момент зразки паспортів вже надіслані в посольства. І видача Шенгенської візи за цим документом видається. Електронні паспорти (ePassport) вже використовують у сотні країн. Це дані Технічної консультативної групи по машинозчитуваних проїзних документах (TAG/MRTD), опубліковані в одній з презентацій 2012-го року на сайті Міжнародної організаціїї цивільної авіації (ICAO). По всьому світу діють понад чотириста мільйонів електронних паспортів.

Електронні паспорти та біометрика – глобальна картина:

101 організація видає електронні паспорти; 47 із них використовують лише обличчя як біометричний показник, з них 10 планують використати відбиток пальця як другий показник; 54 країни зберігають дані за показниками обличчя-відбиток пальця; Жодна країна не використовує сітківку ока як друга показник; 34 країни приєдналися доICAO PKD; 23 країни використовують системи автоматизованого прикордонного контролю з електронними паспортами (АВС Automated Border Control);
У зв'язку з прийняттям безвізового режиму з країнами Європейського союзу в Україні гостро постало питання великих черг та записів у місцевих паспортних столах та відділеннях Центру надання послуг. Вся ця процедура забирає досить багато часу та нервів, хоча саме оформлення закордонного паспорта складає кілька хвилин. Для тих, хто хоче максимально спростити цей процес туристична компанія AVENTOUR пропонує свої послуги, повністю бере на себе всі бюрократичні моменти та детально консультує з усіх питань. Сам собою закордонний паспорт необхідний для перетину державного кордону, а також для підтвердження громадянства для осіб, які виїжджають на постійне місце проживання в інші країни. Нижче ми склали перелік послуг, що надаються нами, і що необхідно мати при собі, при зверненні в нашу компанію. Закордонний паспорт Україна – що для цього необхідно? Ми намагаємося зробити все якнайкомфортніше для наших клієнтів. Тому для вас весь процес являтиме собою: звернення до AVENTOUR, подання пакету документів, оплата послуг, відвідування ОВІРу у призначений нами час для фотографування та зняття відбитків, отримання готового документа в обумовлений термін. Таким чином, ви пропускаєте черги та інші неприємні моменти, відповідно заощаджуєте час на корисніші справи. З перерахованого вище варто уточнити, а які саме документи на закордонний паспорт потрібні для дорослого – це внутрішній паспорт громадянина України (оригінал + копії перших двох сторінок та прописки) та ІПН (оригінал + 2 копії). Додаткові документи для тих, у кого вони є - прострочений закордонний паспорт (оригінал + 1 копія першої сторінки) та свідоцтво про зміну П.І.Б. Список для осіб, які не досягли віку 16 років, трохи інший: копія внутрішніх паспортів обох батьків (1,2 сторінки та прописка), копія ІПН дитини (не обов'язково!), свідоцтво про народження оригінал, письмові заяви від двох батьків, довідка з житлово- експлуатаційної контори (на випадок розлучених пар). Також необхідно надавати фото дитини, але на момент звернення до нас уточнюйте, будь ласка, цю інформацію додатково, оскільки можливі зміни у цій процедурі.

Закордонний паспорт Київ – які терміни отримання?

У зв'язку з ажіотажем і постійно зростаючою кількістю бажаючих мати цей документ, офіційні терміни розгляду заяв про видачу постійно збільшуються і не є незмінними. Всі ми розуміємо, що трапляються екстрені випадки, коли існує гостра необхідність отримати бажане найближчим часом. Щоб зробити закордонний паспорт у найкоротші терміни, вам слід звернутися до AVENTOUR і наші менеджери точно обговорять, скільки це буде коштувати, та гарантовано допоможуть. Існують деякі тонкощі, прописані в законодавстві щодо використання біометричного закордонного паспорта, ми зібрали їх для вас в одному місці. Якщо термін дії закордонного паспорта закінчується менше ніж через шість місяців після повернення з поїздки, то для того, щоб виїхати за кордон, вам потрібен новий паспорт. Закордонний для осіб старше 16-ти становить 10 років, для дітей віком до 16 років – 4 роки. Якщо вашим релігійним переконанням суперечить процедура зняття відбитків пальців, ви можете написати заяву-відмову, а дітям до 12 років її зовсім не проводять. Для отримання не потрібна довідка з військкомату. За цим документом видають Шенгенську візу. Таким чином, біометрія це ще й непогана інвестиція. І краще завжди подбає про її наявність заздалегідь, щоб все ж таки не відчувати зайвого стресу, наприклад, при покупці палаючого туру. У зв'язку з цим, настійно рекомендуємо не чекати на випадок і не відкладати цю справу в далеку скриньку, а звернеться за вказаними номерами на сайті, щоб записатися на консультацію з нашим менеджером. З AVENTOUR все буде легко та просто! Ми можемо допомогти тобі оформити закордонний паспорт у Запоріжжі дуже швидко. Оформити закордонний паспорт у Дніпрі можемо зробити всього за тиждень, оформити закордонний паспорт у Києві робиться швидко, оформити закордонний паспорт у Харкові робиться швидко та не дорого. З нами, оформлення закордонного паспорта це легко!

Горящие туры  Горящие туры в Египет  Горящие туры в Турцию  Горящие туры в ОАЭ  Горящие туры на Шри Ланку  Горящие туры в Испанию  Горящие туры Грузию  Автобусные туры в Европу  Автобусные туры в Грузию  Горящие туры в Таиланд  Горящие туры на Мальдивы  Горящие туры в Доминикану  Горящие туры на Кипр  Горящие туры в Тунис   Горящие туры в Черногорию  Горящие туры в Грецию  Горящие туры в Индию Гоа  Оформить загранпаспорт в Запорожье, Днепре, Киев, Харькове  Горячие туры в Болгарию