Тури в Грецію — відпочинок в Греції | Ціна | Київ, Дніпро, Харків, Львів, Одеса, Запоріжжя

Київ

вул. Тарасівська 3
kyiv@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Дніпро

вул. Старокозацька 10
dp_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Запоріжжя

пр. Соборний 216
zp_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Харків

вул. Сумська 77/79
kh_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Гарячі тури в Грецію

Греція – країна, яка дивуватиме знову і знову, як би добре ви її не знали. Незалежно від того, вперше ви в Греції або відвідуєте її вже далеко не вперше – вона все одно зможе відкрити нові грані та секрети. Вона – як вишукана жінка, яка прекрасна та неповторна у будь-якому віці.

Заказать тур

Греція
3.5 (70%) 2 Голос[ов]
Гарячі тури в Грецію з ОдесиГарячі тури в Грецію із Запоріжжя
Гарячі тури в Грецію із ДніпраГарячі тури в Грецію з Кривого Рогу
Гарячі тури в Грецію із ХарковаГарячі тури в Грецію зі Львова
  Гарячі тури до Греції з Києва, Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Львова, Одеси та інших міст України ви можете знайти в мережі туристичних агенцій AVENTOUR. Гарячі тури до Греції - це чудова можливість здійснити подорож крізь час і побачити античні палаци та храми, багаті експонати музеїв та виставок, руїни колись могутніх міст. Куди б ви не вирушили — у величні Афіни, чарівні Салоніки, неповторний Родос, гостинні Корфу чи Кріт — буквально на кожному кроці на вас чекають безцінні пам'ятки історії та архітектури.

Горящие туры  Горящие туры в Египет  Горящие туры в Турцию  Горящие туры в ОАЭ  Горящие туры на Шри Ланку  Горящие туры в Испанию  Горящие туры Грузию  Автобусные туры в Европу  Автобусные туры в Грузию  Горящие туры в Таиланд  Горящие туры на Мальдивы  Горящие туры в Доминикану  Горящие туры на Кипр  Горящие туры в Тунис   Горящие туры в Черногорию  Горящие туры в Грецию  Горящие туры в Индию Гоа  Оформить загранпаспорт в Запорожье, Днепре, Киев, Харькове  Горячие туры в Болгарию