Все що необхідно знати про поїздки в Стамбул після введення нових правил - АВЕНТУР

Київ

вул. Тарасівська 3
kyiv@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Дніпро

вул. Старокозацька 10
dp_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Запоріжжя

пр. Соборний 216
zp_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Харків

вул. Сумська 77/79
kh_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Все що необхідно знати про поїздки в Стамбул після введення нових правил

Все що необхідно знати про поїздки в Стамбул після введення нових правил

Відпочивати в турецькому мегаполісі цікаво, як і раніше. Нові обмеження, введені турецькою владою для боротьби з коронавірусом, зробили місто навіть ще більш безпечним і спокійним. Туристи можуть і надалі насолоджуватись відпочинком у Стамбулі. Відповідаємо на всі важливі питання щодо нових правил.

ЩО ОЗНАЧАЄ «КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА ПІСЛЯ 20:00»: ЗА ПЕРЕБУВАННЯ НА ВУЛИЦІ МЕНЕ АРЕШТУЮТЬ?

Ні, прогулятися вечірнім Стамбулом так само можливо. У Туреччині справді введено комендантську годину – після 20:00 громадянам країни заборонено виходити на вулиці. Також діють вікові обмеження на прогулянки протягом дня. Однак все це стосується саме громадян цієї країни. Щодо туристів, то вони можуть пересуватись містом і після 20:00. З собою необхідно мати паспорт та ваучер на готель.

НАВІЩО ВИХОДИТИ ВВЕЧЕРІ, ЯКЩО ВСІ РЕСТОРАНИ ЗАЧИНЕНІ?

Скажемо відверто: зачинено не все. Ресторани при готелях працюють, як і раніше, без обмежень. Заклади в місті також не зачиняються, але доставляють замовлення. Таким чином, всі мають вибір – провести вечір в ресторані чи кафе одного з безлічі готелів або замовити улюблені страви в звичайному ресторані та повечеряти в номері готелю. Однак залишатись у номері не є обов’язковою умовою.

А ТРАНСПОРТ ПІСЛЯ 20:00 ПРАЦЮВАТИМЕ?

Так, транспорт продовжує роботу навіть під час комендантської години. Можна як пересуватися містом, так і дістатися до аеропорту, коли це потрібно. Однак важливо мати з собою паспорт та ваучер готелю, або квиток на літак, якщо вже прямуєте до аеропорту.

ЗМІ ПИСАЛИ, ЩО МУЗЕЇ ЗАЧИНЕНІ, А ЕКСКУРСІЇ ПІД ЗАБОРОНОЮ, ЦЕ СПРАВДІ ТАК?

Більшість музеїв та екскурсій протягом дня працюють, як і раніше. Кілька місць, що базуються в підвальних приміщеннях із недостатньою вентиляцією, наразі зачинені. Також не працює Цистерна Базиліка. Не вдасться ввечері прогулятись Босфором, але вдень такі подорожі чекають на туристів, як і раніше. Слід додати, що зважаючи на пору року, більшість екскурсій і так є набагато приємнішою протягом світлового дня. А вечір значно приємніше залишити для затишної вечері в гарній компанії.

Все що необхідно знати про поїздки в Стамбул після введення нових правил

ВЗАГАЛІ, ТУДИ БЕЗПЕЧНО ЇХАТИ?

Турецька влада дуже ретельно дбає про безпеку. Комендантська година – лише один елемент у комплексі дій. Готелі та ресторани дбають про санітарний стан, на вулицях обов’язково носити маски, в транспорті та публічних місцях діють вимоги соціального дистанціювання, а курити в громадських місцях заборонено. Разом із тим, влада намагається зробити все, щоб туристи не відчували проблем із подорожжю: ПЛР-тестування, як і раніше, не є вимогою в’їзду, проводиться тільки у разі симптомів ГРВІ під час проходження паспортного контролю.

ТОЖ У СТАМБУЛІ НІЧОГО НЕ ЗМІНИЛОСЬ?

Ні, зрозуміло, що карантин працює, а після 20:00 ви не зустрінете звичайних натовпів на вулицях. Але можна точно сказати, що місто, як і раніше, залишається привабливим напрямком для туристів, а можливість відвідати історичні місця, торговельні центри, ресторани, прогулятись містом чи покататись на катері Босфором залишається. Крім того, вечірній Стамбул без багатьох людей та завантаженого трафіку – це цікавий досвід, який справді вартий подорожі.

ЧОМУ ВАРТО ЇХАТИ В СТАМБУЛ САМЕ ЗАРАЗ?

Стамбул – один з небагатьох напрямків, що відкриті для українців зараз. Подорож до Стамбула – чудовий спосіб перезавантажитись, змінити обстановку, розслабитись та надихнутись на нові звершення.

Це велике місто з тисячолітньою історією. Тут є на що подивитись попри будь-які обмеження. Стамбул став тихішим, але не менш цікавим: ресторани, музеї, екскурсії працюють. Потрібно лише спланувати свій час.

Прогулятись багатомільйонним містом у той момент, коли воно не завантажене натовпами – унікальний шанс, яким варто скористатись. Стамбул – кожного разу неповторний, але наразі він справді не такий, як завжди. І це слід відчути особисто.

Будьте в курсе всех акций и распродажПодпишитесь на нашу страницу в Фейсбуке или Instagram а также читайте наш канал в Telegram!

Поехали с нами Горящие путевки Горящие туры  Горящие туры в Египет  Горящие туры в Турцию  Горящие туры в ОАЭ  Горящие туры на Шри Ланку  Горящие туры в Испанию  Горящие туры Грузию  Автобусные туры в Европу  Автобусные туры в Грузию  Горящие туры в Таиланд  Горящие туры на Мальдивы  Горящие туры в Доминикану  Горящие туры на Кипр  Горящие туры в Тунис   Горящие туры в Черногорию  Горящие туры в Грецию  Горящие туры в Индию Гоа  Оформить загранпаспорт в Запорожье, Днепре, Киев, Харькове  Горячие туры в Болгарию

Все що необхідно знати про поїздки в Стамбул після введення нових правил
5 (100%) 1 Голос[ов]