Популярні місця, які можуть розчарувати туристів - АВЕНТУР

Київ

вул. Тарасівська 3
kyiv@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Дніпро

вул. Старокозацька 10
dp_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Запоріжжя

пр. Соборний 216
zp_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Харків

вул. Сумська 77/79
kh_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Популярні місця, які можуть розчарувати туристів

Щоб підготуватися до зустрічі з реальністю і не зіпсувати собі враження від відпочинку, пропонуємо ознайомитися з правдивою картиною того, що відбувається у найбільш відвідуваних туристами місцях нашої планети.

Мона Ліза

Популярні місця, які можуть розчарувати туристів

Одні бачать в ній божественну красу, інші – таємні знаки, треті – виклик нормам і суспільству. Але всі сходяться в одному – в ній є щось таємниче і привабливе. Цей загадковий шедевр спантеличував дослідників та істориків мистецтва протягом століть. Але чи знали ви що найзнаменитіша картина у світі Мона Ліза Леонардо да Вінчі, у Луврі (Париж, Франція), – насправді дуже маленька за розміром. Сьогодні ця картина розміром 77х53 см зберігається в Луврі за товстенним куленепробивним склом. Крім того, вам доведеться битися з ордами інших туристів, які борються за можливість побачити знаменитий витвір мистецтва.

Китайська стіна

Популярні місця, які можуть розчарувати туристів

З усіх найдавніших пам’яток архітектури однозначно найбільшою є Велика Китайська стіна, що простягнулася через величезну країну на кілька тисяч кілометрів від затоки Ляодун до пісків пустелі Гобі. Грандіозна споруда, що будувалася протягом багатьох століть в епоху правління декількох китайських династій, цілком заслужено називають «восьмим чудом світу» і вважають найвідомішим символом Китаю. Щорічно мільйони туристів з усього світу відвідують відновлені ділянки Великої Китайської стіни, щоб на власні очі переконатися в могутності легендарної фортифікаційної споруди. Але підйоми і спуски Великої Китайської стіни дуже круті. Якщо хочете прогулятися по цьому великому пам’ятнику – переконайтеся, що у вас є відповідне взуття, достатня кількість часу і певний рівень фізичної підготовки.

Русалочка у Копенгагені

Популярні місця, які можуть розчарувати туристів

Копенгаген — саме красиве і цікаве місто у всій Скандинавії. Остербро найпрестижніший район Копенгагена і саме тут сидить маленька Русалочка. Знаменитий символ датської столиці часом навіть неможливо розгледіти за щільним кільцем туристів, оточуючих Русалочку в будь-який час року. Бронзовою дівчині позаздрить будь-яка кінозірка, стільки народу мріє з нею сфотографуватися. Може, тому вона викликає таку ненависть у вандалів, які постійно її спотворюють: бідна Русалонька позбавлялася голови, її обливали фарбою, а одного разу навіть скинули в води Ересуннський протоки. Втім, даремна праця — на камені давно вже сидить копія, а оригінал зберігається в секретному місці.

Мертве море

Популярні місця, які можуть розчарувати туристів

Уздовж кордону Ізраїлю і Йорданії простягається одне з найцікавіших місць у світі – Мертве море.
Його далеко не піщані береги приваблюють величезну кількість туристів з усього світу. Допитливим людям цікаво наживо побачити це дивне творіння природи, а також поринути у води цього моря, в яких неможливо потонути.   Концентрація солі в Мертвому морі вражає – понад 270 грамів на літр води. Це дуже багато, враховуючи, що в усіх інших солоних водоймах ця цифра рідко перевищує 35 грамів. Таку величезну кількість натрій хлору значно підвищує щільність води, а далі спрацьовують закони фізики – людину виштовхує з води, немов винну пробку. Але сіль Мертвого моря може принести біль. Уникайте води Мертвого моря (Ізраїль, Йорданія) після гоління або при наявності мікротравм, бо через свою виняткову солоність вона викликає в таких випадках легкі больові відчуття. Також при зануренні слід тримати очі міцно закритими.

Пізанська вежа

Популярні місця, які можуть розчарувати туристів

За останні два десятки років одна з найвідоміших пам’яток Італії – Пізанська вежа, відома серед туристів завдяки своєму нахилу, – вирівнялася на чотири сантиметри. І хоч неозброєним оком цей факт помітити складно, багато туристів скаржаться на інше – крім кількох фото на тлі вежі, більше в Пізі робити нічого.

Поехали с нами Горящие путевки Горящие туры  Горящие туры в Египет  Горящие туры в Турцию  Горящие туры в ОАЭ  Горящие туры на Шри Ланку  Горящие туры в Испанию  Горящие туры Грузию  Автобусные туры в Европу  Автобусные туры в Грузию  Горящие туры в Таиланд  Горящие туры на Мальдивы  Горящие туры в Доминикану  Горящие туры на Кипр  Горящие туры в Тунис   Горящие туры в Черногорию  Горящие туры в Грецию  Горящие туры в Индию Гоа  Оформить загранпаспорт в Запорожье, Днепре, Киев, Харькове  Горячие туры в Болгарию

Популярні місця, які можуть розчарувати туристів
Оцените