Локдаун в Україні: як буде працювати транспорт - АВЕНТУР

Київ

вул. Тарасівська 3
kyiv@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Дніпро

вул. Старокозацька 10
dp_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Запоріжжя

пр. Соборний 216
zp_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Харків

вул. Сумська 77/79
kh_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Локдаун в Україні: як буде працювати транспорт

Локдаун в Україні: як буде працювати транспорт

У разі введення локдауну в Україні рух міського, внутрішньообласного й міжміського транспорту обмежувати не будуть. Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій. За його словами, внутрішні перельоти також скасовувати не планується.

Що стосується міжнародного авіасполучення, то варто брати до уваги ситуацію в іншій країні.

“Навіть у тих країнах, які вводили деякі обмеження щодо функціонування різних галузей, транспорт залишається працювати. Це артерія передусім для економіки. Інакше важко ділову активність підтримувати. Я буду наполягати, щоб транспорт залишався робочим”, – сказав міністр.

Під час локдауну мати право користуватися транспортом, ймовірно, зможуть тільки працівники критичної інфраструктури.

“Ви пам’ятаєте, як обмежувалося на початку, коли критична інфраструктура працювала. Виходити треба з раціонального підходу. Умовно, якщо не треба їхати на роботу, тому що карантин, або в торговий центр, тому що він закритий, то і навантаження на транспорт менше. Тому люди будуть пересуватися переважно з бізнес-потреб”, – сказав Криклій.

Раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що в Україні не збираються продовжувати карантин вихідного дня і вводити повний локдаун у грудні.

Будьте в курсе всех акций и распродажПодпишитесь на нашу страницу в Фейсбуке или Instagram а также читайте наш канал в Telegram!

Поехали с нами Горящие путевки Горящие туры  Горящие туры в Египет  Горящие туры в Турцию  Горящие туры в ОАЭ  Горящие туры на Шри Ланку  Горящие туры в Испанию  Горящие туры Грузию  Автобусные туры в Европу  Автобусные туры в Грузию  Горящие туры в Таиланд  Горящие туры на Мальдивы  Горящие туры в Доминикану  Горящие туры на Кипр  Горящие туры в Тунис   Горящие туры в Черногорию  Горящие туры в Грецию  Горящие туры в Индию Гоа  Оформить загранпаспорт в Запорожье, Днепре, Киев, Харькове  Горячие туры в Болгарию

Локдаун в Україні: як буде працювати транспорт
5 (100%) 1 Голос[ов]