Франція - АВЕНТУР

Київ

вул. Тарасівська 3
kyiv@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Дніпро

вул. Старокозацька 10
dp_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Запоріжжя

пр. Соборний 216
zp_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Харків

вул. Сумська 77/79
kh_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Гарячі тури до Франції

Франція – одна із найцікавіших країн Старого Світу. Велика імперія, що породила унікальних художників, поетів, письменників та кулінарів. Спадкоємиця грецької демократії та папських булл, Франція вражає уяву туристів чудовими архітектурними пам’ятками, мальовничими краєвидами, експресивними музеями та модними магазинами. Прекрасні гірськолижні курорти Франції приваблюють мандрівників якісними та цікавими трасами. Готелі Франції відрізняються вишуканим сервісом і вражають різноманітністю: тут можна відпочити у затишному сімейному пансіоні, а наступного дня зупинитись у розкішному королівському замку.

 

Заказать тур

Франція
Оцените

Гарячі тури до Фрації з Києва, Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Львова, Одеси та інших міст України ви можете знайти у мережі туристичних агенцій AVENTOUR. Немає необхідності описувати пам'ятки Франції. Потрібно обов'язково побувати там, закохатися в цю країну і приїхавши почати мріяти про неї знову. Ну що, поїхали? Тур до Франції з України!

Горящие туры  Горящие туры в Египет  Горящие туры в Турцию  Горящие туры в ОАЭ  Горящие туры на Шри Ланку  Горящие туры в Испанию  Горящие туры Грузию  Автобусные туры в Европу  Автобусные туры в Грузию  Горящие туры в Таиланд  Горящие туры на Мальдивы  Горящие туры в Доминикану  Горящие туры на Кипр  Горящие туры в Тунис   Горящие туры в Черногорию  Горящие туры в Грецию  Горящие туры в Индию Гоа  Оформить загранпаспорт в Запорожье, Днепре, Киев, Харькове  Горячие туры в Болгарию