Віза до США – оформлення Американської візи/зробити візу | Ціна | Київ, Дніпро, Харків, Львів, Одеса, Запоріжжя

Київ

вул. Тарасівська 3
kyiv@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Дніпро

вул. Старокозацька 10
dp_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Запоріжжя

пр. Соборний 216
zp_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Харків

вул. Сумська 77/79
kh_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Віза США

Віза США

ТИМЧАСОВО НЕ НАДАЄМО ДОПОМОГУ З ОФОРМЛЕННЯ ВІЗ У США

Туристична компанія AVENTOUR здійснює візову підтримку в США як під туристичний пакет, так і під гостьове/бізнес запрошення, круїзи тощо. помощь в оформлении визы в США, сделать туристическую, рабочую и гостевую визу в

США.

Замовити візу

Пропонуємо професійну допомогу в отриманні візи до США:

– Оцінка шансів на отримання візи;

– підготовка до співбесіди;

– Оплата консульського збору;

– Запис на співбесіду;

– Заповнення візової анкети;

– Отримання документів з посольства.

Шановні клієнти, нижче Ви зможете ознайомитися з умовами візової підтримки до посольства США.

 

Вартість візової підтримки:

для дорослого – 80$

для дитини – 60$

*Для групи від 4 осіб, знижка 20%.

 

У вартість входить: 
– Запис на співбесіду на зручну для туриста дату
– ПЕРЕВІРКА документів.
– При необхідності – БРОНЮВАННЯ ГОТЕЛЮ ТА ПЕРЕЛЬОТУ
– Консультація з пакету документів (кожен випадок ІНДИВІДУАЛЬНИЙ, тому наші співробітники підбирають оптимальний пакет документів конкретно для кожного туриста)
– Заповнення всіх необхідних анкет та форм
– ИНДИВІДУАЛЬНЕ ПРЕ-ІНТЕРВЬЮ перед посольством. 
На даному інтерв’ю з туристом будуть обговорені не лише технічні моменти, а також психологічні, включаючи форму одягу та те, як поводитися на співбесіді.
Увагу психологічним моментам ми приділяємо недаремно, оскільки саме те, наскільки добре психологічно буде підготовлений, турист може кардинально вплинути на результат співбесіди.
 

Окрім цього всі туристи ОПЛАЧУЮТЬ ПОСЛУГИ КОНСУЛЬСТВА:

Консульський збір – 160$ з особи по курсу консульства.

Список необхідних документів (скачати)

Внутрішня анкета для подачі у посольство США (скачати)

 

ПРОЦЕДУРА ОБНОВЛЕННЯ ВІЗИ

Заявникам, які раніше отримували візу категорії В1/В2, не потрібно призначати співбесіду в Консульському відділі. Вони можуть скористатися процедурою оновлення візи поштою. Також діти віком до 14 років і дорослі віком 80 років і старші, у яких ще не було віз США, можуть звертатися за візами за допомогою процедури оновлення візи поштою.

Турист може скористатися  процедурою оновлення візи, якщо відповідаєте ВСІМ наступним вимогам:: 
– турист громадянин / -ка України.
– турист звертаєтеся за тим самим типом візи, що й раніше.
– турист звертається по візу B1/B2, попередня віза все ще дійсна або термін її дії закінчився не більше 12 місяців тому.
– турист відповідає вимогам для отримання візи згідно з візовим законодавством США та Ваше останнє звернення за візою не проходило адміністративної перевірки.
– турист жодного разу не отримував відмову у візі, або, якщо отримував, після відмови вже було видано візу.

Пакет документів для процедури обновлення візи В1/В2: 
– Чинний закордонний паспорт
– Одна якісна фотографія 5*5 у роздрукованому вигляді
– Закордонний паспорт із попередньою візою США

 

Для дітей до 16 років додатково подається: 

– Копія свідоцтва про народження дитини
– копії віз батьків або копія документа, що підтверджує офіційний статус супроводжуючої особи
– Нотаріальний дозвіл від батьків на виїзд дитини (навіть якщо планують мандрувати разом)

* Консульський відділ залишає за собою право вимагати особистої присутності заявника на співбесіді після розгляду його заяви на отримання візи. Будь ласка, плануйте свою подорож відповідно.

Віза до США та весь процес від подання документів до співбесіди дуже демонізовано. Навколо них риється містичний туман недоступності. Як правило, громадяни іноземних держав перед в’їздом на територію США повинні отримати тимчасову або візу для постійного проживання.

Гостьові візи – це неімміграційні візи для осіб, які хочуть тимчасово в’їхати до Сполучених Штатів Америки у справах, для туризму або для комбінації двох цілей.

Віза до США для українців – основна причина відмови

Закон Америки вимагає доказів, що ви не маєте наміру еміграції туди. Закон говорить, однак, що кожна людина заздалегідь вважається потенційним іммігрантом доти, доки не переконає консула, що не є. Більшість із заявників, яким було відмовлено у видачі візи, не змогли виконати цю вимогу. Ми зібрали найпоширеніші причини відмов наших співвітчизників: підозра в еміграції, погана візова історія, обмежені зв’язки з батьківщиною, хвилювання та непереконлива мета поїздки, нестача коштів, підозріле запрошення, адміністративні чи кримінальні правопорушення, пологи у США.

На жаль, рішення про надання чи відмову у наданні візи (особливо туристичної) не підлягає якимось постійним та конкретним правилам. Частими бувають ситуації, коли людина з такою “підготовкою” до зустрічі з консулом одержують різні відповіді!

Віза США – допомога та підготовка до співбесіди від AVENTOUR

Компанія AVENTOUR надає консультації та допомагає отримати візу до США. На сайті ви можете знайти найбільш актуальну інформацію щодо вартості візової підтримки для дітей та дорослих. Ми пропонуємо послуги визначення шансів на отримання візи, підготовки та запис на співбесіду, оплата консульського збору, допомога в заповненні анкети, отримання документів з посольства, при необхідності бронюємо квитки та номери в готель, перевіряємо документи, що запрошують, допомога в оновленні візи, репетиція інтерв’ю перед посольством.

Пам’ятайте, що при візовому супроводі 4-х і більше туристів ми надаємо хорошу знижку, про її розмір уточнюйте, будь ласка, у наших менеджерів.

Сама процедура клопотання про видачу неімміграційних віз виглядає так.

  • Ви обираєте, яка віза до Америки підходить до Вашої ситуації. Оплачуєте візовий збір. Після оплати слід зберегти її номер, щоб записатися на співбесіду з консулом. Далі відбувається заповнення заяви на візу DS-160. Вся інформація має бути правильною та точною. Після надсилання форми, ви вже не зможете робити жодних виправлень. Будь ласка, зберігайте номер Вашої анкети DS-160, який буде потрібен для запису на співбесіду з консулом.
  • Потім відбувається створення профілю в системі отримання візи, заповнення всіх полів та створення пароля. Призначення зустрічі у меню зліва. Це початок процесу визначення дати розмови із консулом.
  • В результаті потрібно прийти до посольства у призначений день та годину. Мати з собою: посольство США, роздруківку підтвердження дати обговореної розмови, роздруківку сторінки підтвердження подання форми DS-160, фотографію, зроблену за останні шість місяців, дійсний паспорт та попередні паспорти, а також підтвердження візового збору, додаткові документи відповідно до категорії візи.
  • ми ж максимально спрощуємо весь перерахований вище процес і економимо ваш час і нерви. Також у вартість наших послуг входить ваша індивідуальна підготовка до інтерв’ю, вона включає обговорення всіх технічних і психологічних питань. Це дуже допомагає «відпустити» хвилювання і на справжній співбесіді у посольстві ви вже готові до різноманітних ситуацій та провокацій. Звертайтеся до AVENTOUR та переконайтеся, що американська віза це не так страшно!

Замовити візу

Віза США
3.4 (68%) 10 Голос[ов]