Огляд готелів NUBIAN ISLAND і NUBIAN VILLAGE (Шарм-ель-Шейх) - АВЕНТУР

Київ

вул. Тарасівська 3
kyiv@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Дніпро

вул. Старокозацька 10
dp_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Запоріжжя

пр. Соборний 216
zp_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Харків

вул. Сумська 77/79
kh_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Огляд готелів NUBIAN ISLAND і NUBIAN VILLAGE (Шарм-ель-Шейх)

Огляд готелів NUBIAN ISLAND і NUBIAN VILLAGE (Шарм-ель-Шейх)

Готелі мережі Nubian, а саме Nubian Island та Nubian Village що знаходяться в Шарм-ель-Шейху, давно стали улюбленими серед наших туристів.

В цих двох готелів спільна велика красива територія, яка поділена на два комплекси красивими квітучими кущами. Відпочиваючі в будь-якому з цих готелів можуть користуватися територією іншого, та проводити своє дозвілля відповідно до своїх побажань.
Nubian Island більш молодіжний готель. Родзинкою готелю є те, що його поділено на дві частини – на спокійну, та активну. На території «activity» часто проводять пінні вечірки, запальні дискотеки. А басейн є серцем денних розваг. Тут і аквааеробіка, і дартс, і активна анімація. А поціновувачі настільного чи великого тенісу та волейболу поринуть в запальних змаганнях, які організовують активні аніматори. В «релакс» зоні ви зможете по засмагати подалі від шуму, почитати улюблену книгу, і просто побути в гармонії з собою.

Nubian Vilagge – готель, який орієнтовано для сімейного відпочинку. Для діток організовано дитячий клуб, де працюють професійні аніматори. Тут навчать вашого малюка пекти справжню піцу, а також відчути себе художником. Також в готелі є міні аквапарк, де є три гірки для дорослих та дитячі гірки. Дитячий басейн підігрівається взимку! Загалом на території Nubian Vilagge три басейни.
Пляжем, довжиною в 265 метрів, користуються туристи обох готелів. Понтон знаходиться на пляжній території готелю Nubian Island, а лагунки для заходу в море з берегу на території Nubian Vilagge. Коли прилив, то в море можна заходити прямо з берегу, що в Шарм-ель-Шейху є рідкістю.

Харчування в обох готелях на вищому рівні. Є ресторани A la carte,в яких гостей смачно пригостять стравами італійської кухні та рибні A la carte ресторани. В основних ресторанах організовують рибні дні та японські вечері.Основним та A la carte ресторанами гості можуть користуватися лише в готелі, в якому відпочивають.
Номерний фонд Nubian Island було повно реставровано в 2017 році, а Nubian Village в 2019.
Мережа дбає про комфорт та затишок туристів. Це кращі готелі за відгуками наших клієнтів в 2020 році.

Горящие туры в Египет — Горящие туры в Nubian Island — Горящие туры в Nubian Village

Огляд готелів NUBIAN ISLAND і NUBIAN VILLAGE (Шарм-ель-Шейх)
Оцените