Нові правила в'їзду в Єгипет - АВЕНТУР

Київ

вул. Тарасівська 3
kyiv@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Дніпро

вул. Старокозацька 10
dp_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Запоріжжя

пр. Соборний 216
zp_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Харків

вул. Сумська 77/79
kh_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Нові правила в’їзду в Єгипет

Нові правила в'їзду в Єгипет

До уваги українських туристів!

В Єгипті вирішили боротись з підробленими тестами на COVID-19. З 1 вересня для в’їзду в Єгипет необхідно пред’явити негативний результат тесту на коронавірус. Також потрібно було надати сертифікат з лабораторії англійською мовою з мокрою печаткою або штрих-кодом з результатом аналізу не раніше, ніж за 72 години до вильоту. З 15 грудня влада Єгипту ввела додаткові вимоги до довідок ПЛР в аеропортах Хургади та Шарм-ель-Шейха, а саме:

1. Довідка має бути з мокрою печаткою, підписом лікаря та ОБОВ’ЯЗКОВО з QR кодом або зі штрих-кодом (допускається один з двох варіантів).
2. У кодах при скануванні повинна відкриватися інформація про клієнта і результат тестування. Код з посиланням на сайт лабораторії без інформації про клієнта не приймається.
(Остальное без изменений)👇🏻
3. Довідка з негативним результатом ПЛР-тесту повинна бути видана англійською мовою , а тест – проведений не пізніше, ніж за 72 години до прибуття в Єгипет.
4. У разі відсутності оригіналу документу, допускається наявність довідки в електронному вигляді з електронного листа з електронної пошти лабораторії, де проводилося тестування.
5. Всі дані туриста в довідці повинні бути вказані повністю і без помилок.
6. Довідки з внесеними даними «від руки» не приймаються.

Можливість проведення тестування в аеропортах курортних міст зберігається у звичному режимі

На додаток до нашого оголошення щодо вимог до сертифікатів ПЛР-тестів, наводимо зразок ПЛР-тесту.

Не відповідає вимогам компетентних органів Єгипту : 

Нові правила в'їзду в Єгипет

Відповідає вимогам компетентних органів Єгипту :

Нові правила в'їзду в Єгипет

QR-код на сертифікаті має містити посилання на результат ПЛР-тесту в електронному вигляді  або на результат Вашого тесту, який розміщено на офіційній сторінці лабораторії, де Ви проходили тестування.

Нові правила в'їзду в Єгипет

УВАГА! Наполегливо радимо звертатись тільки до сертифікованих лабораторій та уточнювати, у якому вигляді Вам буде наданий сертифікат з результатами Вашого тестування. Радимо не намагатись підробити сертифікат самостійно, а також не прибігати до послуг шахрайських фірм. Відповідальність за всі негативні наслідки у разі вчинення подібних дій повністю покладається на Вас самих.

Бажаємо безпечного відпочинку та здоров’я!

Будьте в курсе всех акций и распродажПодпишитесь на нашу страницу в Фейсбуке или Instagram а также читайте наш канал в Telegram!

Горящие туры в Египет –> https://aventour.ua/egipet/

Нові правила в’їзду в Єгипет
Оцените