Концепція харчевня "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО" відміняється? - АВЕНТУР

Київ

вул. Тарасівська 3
kyiv@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Дніпро

вул. Старокозацька 10
dp_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Запоріжжя

пр. Соборний 216
zp_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Харків

вул. Сумська 77/79
kh_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Концепція харчевня “ВСЕ ВКЛЮЧЕНО” відміняється?

Концепція харчевня "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО" відміняється?

 

Внаслідок cвітової пандемії коронавіруса більшість турецьких готелів будуть змушені вносити багато змін у свою концепцію відпочинку для своїх туристів. Однією з таких змін стане заміна популярної в Туреччині системи харчування в готелях «шведський стіл» яка входить у концепцію відпочинку “ВСЕ ВКЛЮЧЕНО” на a la carte (замовлення за меню).

Про це в коментарі інформаційному агентству «Анадолу» сказав голова Інституту світового туристичного форуму Булут Баджи.

«Донині концепція «все включено» та харчування «шведський стіл» були популярними в туристичній галузі Туреччини… Шведські столи, коли десятки чи навіть сотні туристів вишиковуються в черги та набирають їжу на стійках зі стравами, втратять свою привабливість», – розповів Баджи.

За його словами, перевага надаватиметься системі харчування a la carte, що передбачає замовлення за меню.

Зміна підходів у системі харчування матиме позитивні результати, зокрема в тому, що буде зменшено кількість відходів харчових продуктів, що також дасть змогу заощадити кошти та ресурс.

Від себе можемо додати, система “ВСЕ ВКЛЮЧЕНО” не виправдовує очікувань і потрібно шукати альтернативу, за якої туристи більше грошей витрачатимуть поза готелями. Адже тепер відпочиваючі взагалі не виходять за стіни готелів і проводять весь відпочинок на пляжах і біля басейнів. При цьому багато хто відмовляється їздити навіть на екскурсії.

Про те, чи відмінить країна систему All inclusive розповів Міністром культури і туризму Туреччини Омер Арисой:

“Система “ВСЕ ВКЛЮЧЕНО” була придумана як раз турецькими отельерами. Ми рекомендуємо готелям відходити від цієї системи, розробляючи і інші формати відпочинку. Але для їх розвитку потрібен час. Настільки серйозні зміни не можуть відбутися в один день. Тому наразі скасовувати формат “все включено” не буде”, – розповів міністр туризму.

При цьому він зазначив, що кількість українських туристів, які відвідують Туреччину, з кожним роком зростає. І незважаючи на те, що велика частина українців віддає перевагу класичному пляжному відпочинку – море, сонце і пісок, зростає кількість відпочиваючих, які вважають за краще їхати в історичні міста Туреччини.

Гарячі тури та путівки до Туреччини –> https://aventour.ua/turciya/

Концепція харчевня “ВСЕ ВКЛЮЧЕНО” відміняється?
Оцените