А ви вже замислювалися які міста хочете відвідати у Грузії? - АВЕНТУР

Київ

вул. Тарасівська 3
kyiv@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Дніпро

вул. Старокозацька 10
dp_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Запоріжжя

пр. Соборний 216
zp_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Харків

вул. Сумська 77/79
kh_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

А ви вже замислювалися які міста хочете відвідати у Грузії?

Неповторна, запальна і дуже гостинна. Грузія підкорює серця всіх, хто сюди приїжджає. Ми підготували для вас переліх міст, які на завжди залишуться у вашому серці і подаруюсь багато приємних спогад. Отже обов’язково відвідайте ці міста, вони закохалися Вас в себе і дозволять дізнатися справжню Грузію.

БатуміА ви вже замислювалися які міста хочете відвідати у Грузії?

Перше враження про Батумі скласти непросто: надто тісно тут переплелися блиск і простота, нове й старе, західне та східне. Пройдіться по розкішній вулиці Руставелі і затишному турецькому кварталу, доторкніться до повсякденного життя молодих та поважних батумців, загляньте в старі дворики і відшукайте найкращі хачапурі по-аджарський.


КутаїсіА ви вже замислювалися які міста хочете відвідати у Грузії?

Місто незвичайної краси в західній Грузії, розташоване на двох берегах річки Ріоні. Приїжджаючи до Грузії на відпочинок в Кутаїсі, ви не тільки потрапляєте в старовинний південне місто, ви потрапляєте в куточок давньої історії цієї гостинної країни.
Кутаїсі є одним з найдавніших міст світу. Перші пам’ятки, які підтверджують його існування, відносяться до VI століття до нашої ери.


БоржоміА ви вже замислювалися які міста хочете відвідати у Грузії?

Оздоровчий курорт з гарячими джерелами, розташований в південному регіоні Грузії – Самске-Джавахеті. Мальовниче місце, яке знаходиться в ущелині річки Агура на висоті 800 метрів над рівнем моря. Це прекрасне місто давно заслужило всесвітню славу як відмінний курорт з геотермальними мінеральними джерелами. Його зручне розташування в красивих горах Малого Кавказу цілий рік змушує радіти його казковим пейзажам, та дарує можливість відпочити і оздоровитися.


 А ви вже замислювалися які міста хочете відвідати у Грузії?Тбілісі
Столиця та найбільше місто, а також адміністративний, культурний, науковий і духовний центр Грузії. Місто, що раніше звалося Тифліс, давно перевалило за свій 1500-тисячолітній ювілей, але все також молоде душею й привабливе. У перекладі з грузинської назва звучить як «тепле джерело», й воно справді зустрічає гостей душевно і радо. Місто класики і модерну, стародавніх стін та веж, блискучих висоток хмарочосів. Тбілісі – справжній хамелеон.


 

Туры Грузию –> https://aventour.ua/gruziya/

А ви вже замислювалися які міста хочете відвідати у Грузії?
5 (100%) 1 Голос[ов]