Єгипетська віза для громадян Вірменії, Білорусі, України та інших країн колишнього СРСР. - АВЕНТУР

Київ

вул. Тарасівська 3
kyiv@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Дніпро

вул. Старокозацька 10
dp_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Запоріжжя

пр. Соборний 216
zp_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Харків

вул. Сумська 77/79
kh_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Єгипетська віза для громадян Вірменії, Білорусі, України та інших країн колишнього СРСР.

Єгипетська віза для громадян Вірменії, Білорусі, України та інших країн колишнього СРСР.

Для громадян країн колишнього СРСР діють різні правила в’їзду та оформлення віз:

  • віза до Єгипту для громадян Вірменії має бути оформлена заздалегідь у консульстві, термін дії паспорта має становити не менше 6 місяців на момент в’їзду; Відкривають протягом 7 днів, терміном на 30 днів – вартість 30 $. Також можуть оформити візу на термін не більше 15 днів після прибуття (тільки Південний Синай).
  • єгипетська віза для громадян Білорусі має бути оформлена заздалегідь, за винятком випадків, коли білоруси прилітають до аеропортів Хургади у складі туристичних груп. В цьому випадку віза оформляється після прильоту. Також громадяни Білорусії можуть отримати після прильоту в аеропорт Шарм-ель-Шейха або на КПП “Таба” синайський штамп. Термін дії паспорта має становити не менше 6 місяців на момент в’їзду до країни;
  • єгипетська віза для громадян Молдови має бути оформлена заздалегідь, за винятком випадків, коли громадяни Молдови прилітають до аеропортів Хургади або Шарм-ель-Шейху у складі туристичних груп. В цьому випадку віза оформляється після прильоту. Про правила, віза по прильоті не оформляється жінкам віком від 15 до 35 років, але на практиці це правило виконується вибірково. Також громадяни Молдови можуть отримати після прильоту в аеропорт Шарм-ель-Шейха або на КПП “Таба” синайський штамп. Термін дії паспорта має становити не менше 6 місяців на момент в’їзду до країни;
  • громадяни України отримують єгипетські візи (перебування 30 днів, вартість марки – $25) або синайський штамп (безкоштовно, перебування до 15 днів лише на Синаї) до квітня 2021 року продовжили перебування до 30 днів !!! після прильоту в країну;
  • громадяни Грузії отримують єгипетські візи (перебування 30 днів, вартість марки – $25) або синайський штамп (безкоштовно, перебування до 15 днів лише на Сінаї) після прильоту до країни;
  • громадянам Киргизії, Таджикистану, Туркменістану та Узбекистану віза після прильоту не оформляється. По візу необхідно звертатися заздалегідь до консульського відділу посольства Єгипту. Громадяни Узбекистану та Таджикистану мають особисто з’явитися до посольства для здачі та отримання документів. Розгляд документів зазвичай займає від 2 до 3 тижнів.
  • громадяни Азербайджану відкривають візу заздалегідь у посольстві Єгипту. Якщо планується відвідування лише Синайського півострова (наприклад, курортів Шарм-ель-Шейх, Дахаб, Нувейба, Таба), то при прильоті в аеропорту при проходженні кордону ви можете поставити штамп “Sinai Only” (синайський штамп). З цим штампом громадяни Азербайджану можуть перебувати лише на території Синайського півострова протягом 14 днів.

Увага! При в’їзді до Єгипту за штампом “Sinai Only” (синайському штампу) заборонено залишати територію Синайського півострова! Таким чином, якщо планується відвідування екскурсійних програм до Каїра, Луксора або інших місць, розташованих у материковій частині Єгипту, необхідно заздалегідь оформити візу в посольстві Єгипту.

Синайський штамп

Громадяни, які планують відпочинок на території Південного Сінаю, можуть після прибуття в аеропорту Шарм-Ель-Шейха або в морському порту Нувейби отримати безкоштовно “Сінайський штамп”, який надає право безкоштовного в’їзду на Сінайський півострів на 15 днів.

В’їзд на материкову частину країни (в Каїр, Порт-Саїд, Луксор та інші регіони Єгипту) із синайським штампом заборонено.

Пересування по Синайському півострові обмежене узбережжям Червоного Моря від Шарм-ель-Шейха до Таби, і на 40 км углиб Сінаю, включаючи гору Мойсея та монастир Санта-Катаріна.

При в’їзді до Єгипту з боку Ізраїлю видається тільки синайський штамп. Бажаючим відвідати материкову частину Єгипту слід оформити єгипетську візу заздалегідь у посольстві Єгипту в Тель-Авіві або Генеральному консульстві в Ейлаті.

Термін оформлення віз у Тель-Авіві 2-3 дні.
Термін оформлення віз у Ейлаті – 1 день.

Вартість візи – 25 доларів.

Будьте в курсі всіх акцій та розпродажів: Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбуці або Instagram а також читайте наш канал у Telegram!

Гарячі тури в Єгипет –> https://aventour.ua/egipet/

 

Єгипетська віза для громадян Вірменії, Білорусі, України та інших країн колишнього СРСР.
4 (80%) 2 Голос[ов]