Автобусні тури: плюси та мінуси - АВЕНТУР

Київ

вул. Тарасівська 3
kyiv@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Дніпро

вул. Старокозацька 10
dp_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Запоріжжя

пр. Соборний 216
zp_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Харків

вул. Сумська 77/79
kh_city@aventour.ua

Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
Сб 10:00 - 15:00

Автобусні тури: плюси та мінуси

мАвтобусні тури: плюси та мінуси

Якщо ти початківець мандрівник і тобі важко визначитися, куди хочеш поїхати, який готель вибрати, як подивитися за короткий час якомога більше, за одну поїздку відвідати максимальну кількість пам’яток? Якщо втебе виникають такі питанн, то екскурсійні автобусні тури – це ідеальний вид подорожей саме для тебе!

З’їздивши один раз в таку подорож, ви або станете палким шанувальником даного виду мандрування, або будете згадувати про поїздку з жахом і відмовляти всіх знайомих.

Автобусні тури – це завжди маса самих різних вражень, відкриттів і пригод. Такого роду екскурсійні тури – це вибір практичних і розумних людей. Обираючи саме автобус як засіб пересування під час подорожі, ви зможете побачити найцікавіші пам’ятки та перейнятися духом європейських міст. В силу своєї специфіки, автобус дозволяє побачити ті куточки країн і міст, куди складно потрапити туристам на інших видах транспорту. Подорожуючи екскурсійними автобусними турами по Європі, можна пішки активно вивчати старе місто, а потім, відпочиваючи немов у круїзі, дивитися по шляху в вікно на пропливають повз шалено красиві і такі різні краєвиди.

Отже поговоримо про плюси та мінуси екскурсійних автобусних турів:

Плюси автобусних турів:

Економічність. Автобусні тури коштують зазвичай дешевше інших екскурсійних програм, оскільки сьогодні найдорожча частина путівки – квиток на літак до пункту призначення. При поїздці на автобусі цей пункт туристичного бюджету відсутня.

Не потрібно займатися організаційними питаннями. Планувати маршрут, враховувати місцеві особливості, розбиратися з поліцією, замовляти готель або гідів. Все це за вас зробить супроводжуючий гід, чиї основні робочі обов’язки – зробити відпочинок туристів максимально цікавим і комфортним. Тому з усіма питаннями, пов’язаними з готелем, екскурсіями і навіть з “проблемою” який сувенір привезти з тієї чи іншої країни, можна сміливо звертатися до свого супроводжуючого гіда.

Інформативність. За 10-14 днів ви подивіться 8-10 міст в 5-6 країнах Європи. До того ж багато країн ви проїдете з півночі на південь і / або зі сходу на захід по автомобільним дорогам, що створить вам найбільш повне враження про Європу.

Можливість поєднати пляжний відпочинок з екскурсійним. Багато літні автобусні тури складаються з двох частин: екскурсій і відпочинку на морі. Ви одночасно подивіться міста і визначні пам’ятки, які, найчастіше, знаходяться в значній віддалі від курортів, і 5-7 днів з комфортом проведете на пляжі.

Спілкування. Автобусний тур передбачає наявність групи з 40-50 осіб (а то і 60-70, якщо автобус двоповерховий), з якими вам так чи інакше доведеться контактувати. Якщо ви інтроверт, то це, швидше за все, не плюс, а мінус, а якщо екстраверт, то вас чекає незабутня подорож. У будь-якому випадку, група – це зручно: є у кого зайняти пару євро, кому передати сигарети на митниці і кого попросити допомогти з сумкою.

Мінуси автобусних турів

Брак часу. Дуже часто на місто у вас буде 2-3 години, з них вільного часом 1 годину-45 хвилин. За цей час вам потрібно встигнути оглянути музей (наприклад, Дрезденську галерею), купити сувеніри і пообідати в кафе або хоча б захопити з собою в автобус який-небудь фаст-фуд. Так що, дуже ретельно плануй свій час – будь-яке запізнення (навіть на 5 хвилин) може позбавити вас і ваш автобус наступного міста або швидкого проходження кордону.

Відсутність свободи вибору. Автобусний тур завжди має чітку програму, від якої гід зазвичай, не змінюється, а вільного часу завжди не вистачає. Тому часто ви не можете подивитися те, що хочете і поїсти там, де хочете.

Готелі економ-класу. Більшість автобусних турів передбачають зупинки на ніч в придорожніх готелях, розташованих на околицях міст. Це означає, що вас чекають малі не надто чисті номери на 2-4х чоловік з двоярусними ліжками. На сніданок в таких місцях ти, швидше за все, отримаєте тільки мюслі, булочку і кави / чай. Виходити з цих готелів ввечері нікуди і небезпечно.

Неправильне харчування. Приготуйся до того, що доведеться на ходу або в автобусі, і майже завжди фаст-фуд. Часу поїсти нормально у майже ніколи не буде.

Незручна поза. В автобусі завжди сидиш, часом 3-4 години, не сходячи з місця. Затікають ноги, починають нити шия і спина. Тому завжди виходите з автобуса, якщо дається така можливість. Деякі наші поради про тривалий переліт, зможуть допомогти тобі і в автобусному турі, так головна проблема в обох випадках – тривале сидяче положення.

Вирушаючи в автобусний тур, уважно вибирайте турфірму і гіда, ретельно зважуйте всі плюси і мінуси такої подорожі, і готуйтеся пожертвувати комфортом, заради незабутніх вражень.

Що до загальної думки наших туристів, можу сказати: відвідавши АВЕНТУР, кожен без винятку знайде для себе оптимальний і найбільш цікавий маршрут. Особливою популярністю користуються поїздки в Скандинавію, Південну Європу, тури по Балканським країнам і візити до Франції і Лондон. Більш того, наші спецілісти підкажуть, який маршрут вибрати: швидкий «спринт» за основними країнами з детальними екскурсіями по кінцевого пункту, або ж ретельне знайомство з усім, що зустрічається на вашому шляху.

Автобусні тури: плюси та мінуси
Оцените